12 stycznia 2012

Zapraszamy do naszych nowych salonów

Karol Wieczorek w kategorii

W salonach można m.in. 'dotknąć' naszych sztandarowych rozwiązań: Netia Spota i Netia Playera i zobaczyć 'jak lata' Telewizja Osobista;)

Od kilku tygodni w Łodzi (ul. Zachodnia 77) i Białymstoku (ul. Dr. Ireny Białówny 4) działają nowe salony Netii. Stworzone zostały zgodnie z nową strategią Netii, której hasłem przewodnim jest "Dostarczamy świat on-line". Wygląd nowych salonów w pełni oddaje to hasło strategii. Można w nich zobaczyć Netia Spot czy Netia Player, poznać ich funkcje i skonfigurować swoją indywidualną ofertę on-line przy pomocy bardzo funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie aplikacji na iPadzie.

Salony są prowadzone przez naszych partnerów i są nastawione przede wszystkim na prezentację i sprzedaż naszych rozwiązań, jednak można tam również dokonać podstawowych czynności związanych z obsługą klienta.

Salony są tworzone w dobrych lokalizacjach, na ogół w centrach miast lub innych, równie dobrze skomunikowanych miejscach. Kolejny salon ruszy już w przyszłym tygodniu w Poznaniu (ul. Głogowska 114) a kolejne będą uruchamiane systematycznie w następnych tygodniach w: Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łomży i Warszawie. W następnych miesiącach będziemy uruchamiać salony w kolejnych kilkunastu lokalizacjach.

Tagi dla tego wpisu

salon
0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię