17 lipca 2013

Telewizja Osobista Netii - celne opinie w cenie

Karol Wieczorek w kategorii

Jubileuszowy tort(y) z okazji 102 tysięcy usług TV w Grupie Netia

Pod koniec czerwca przekroczyliśmy liczbę 100 000 usług TV. W tym tygodniu było to już ponad 102 tysiące. Nad takimi kamieniami milowymi nie można przejść obojętnie, dlatego wewnętrznie uczciliśmy to osiągniecie małym party. Czytelnikom bloga proponuję natomiast gadżety z logo NETIA w zamian za... podzielenie się opiniami o Telewizji Osobistej Netii.

Co prawda na tle tuzów rynku płatnej TV, liczba świadczona przez nas liczba usług telewizyjnych nie jest imponująca. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że z naszą unikalną ofertą TV - Telewizją Osobistą - wystartowaliśmy dopiero pod koniec 2011 roku, a jeszcze w połowie 2011 roku liczba świadczonych przez nas usług TV była tak mała, że nawet jej nie raportowaliśmy na giełdę. Jeśli spojrzeć na to, co działo się w przypadku Netii na rynku szerokopasmowego dostępu do internetu (skok z zaledwie 60 tys. usług na koniec 2006 i miejsce w drugiej dziesiątce dostawców do aż 875 tys. na koniec 2012 roku i pozycja drugiego największego dostawcy) na pewno można stwierdzić, że stać nas zwielokrotnienie obecnej liczby ponad 100 000 usług TV.

Dlaczego uważam, że Telewizja osobista Netii jest skazana na sukces? Bo to wyjątkowa oferta, która łączy to co najlepsze w tradycyjnej TV, z tym co w zakresie personalizacji daje technologia i internet.

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii o naszej usłudze TV. Za każdą konstruktywną opinię (w postaci komentrza pod tym wpisem), w której wymienicie Waszym zdaniem najsilniejsze strony Telewizji Osobistej Netii oraz wskażecie o co jeszcze byście ją wzbogacili, podziękujemy ciekawymi, wakacyjnymi gadżetami z logo NETIA.

Limit wypowiedzi to 500 znaków (ze spacjami). Czas na przesyłanie opinii mija 18 lipca (czwartek) o 23.59.

0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię