17 lipca 2013

Telewizja Osobista Netii - celne opinie w cenie

Karol Wieczorek w kategorii

Jubileuszowy tort(y) z okazji 102 tysięcy usług TV w Grupie Netia

Pod koniec czerwca przekroczyliśmy liczbę 100 000 usług TV. W tym tygodniu było to już ponad 102 tysiące. Nad takimi kamieniami milowymi nie można przejść obojętnie, dlatego wewnętrznie uczciliśmy to osiągniecie małym party. Czytelnikom bloga proponuję natomiast gadżety z logo NETIA w zamian za... podzielenie się opiniami o Telewizji Osobistej Netii.

Co prawda na tle tuzów rynku płatnej TV, liczba świadczona przez nas liczba usług telewizyjnych nie jest imponująca. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że z naszą unikalną ofertą TV - Telewizją Osobistą - wystartowaliśmy dopiero pod koniec 2011 roku, a jeszcze w połowie 2011 roku liczba świadczonych przez nas usług TV była tak mała, że nawet jej nie raportowaliśmy na giełdę. Jeśli spojrzeć na to, co działo się w przypadku Netii na rynku szerokopasmowego dostępu do internetu (skok z zaledwie 60 tys. usług na koniec 2006 i miejsce w drugiej dziesiątce dostawców do aż 875 tys. na koniec 2012 roku i pozycja drugiego największego dostawcy) na pewno można stwierdzić, że stać nas zwielokrotnienie obecnej liczby ponad 100 000 usług TV.

Dlaczego uważam, że Telewizja osobista Netii jest skazana na sukces? Bo to wyjątkowa oferta, która łączy to co najlepsze w tradycyjnej TV, z tym co w zakresie personalizacji daje technologia i internet.

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii o naszej usłudze TV. Za każdą konstruktywną opinię (w postaci komentrza pod tym wpisem), w której wymienicie Waszym zdaniem najsilniejsze strony Telewizji Osobistej Netii oraz wskażecie o co jeszcze byście ją wzbogacili, podziękujemy ciekawymi, wakacyjnymi gadżetami z logo NETIA.

Limit wypowiedzi to 500 znaków (ze spacjami). Czas na przesyłanie opinii mija 18 lipca (czwartek) o 23.59.

14444

Polecane strony

Tagi

Komentarze

1
Adrian
17.07.2013, 17:36
Posiadam ofertę TV w pakiecie Komfortowym od około roku. Jestem zadowolonym klientem, jakość kanałów jest bardzo dobra, oferta jest cały czas rozwijana. Samo urządzenie dostępowe Netia Player dostarcza mi sporo nowych możliwości (radio, tv na życzenie). Czego brakuje mi w ofercie? Mogłaby pojawić się możliwość nagrywania kanałów bezpośrednio na Wirtualny Dysk, mogłaby pojawić się jakaś aplikacja obsługująca odtwarzanie plików z chmury Skydrive czy Dropbox. 500 znaków to za mało – POLECAM
(81.219.*.*)
2
Sławek
17.07.2013, 19:22
Telewizje osobistą użytkowałem tylko przez 3 miesiące (na próbę). Niestety przedstawiona mi po tym okresie oferta cenowa była nie do zaakceptowania. Co do jakości usługi i Netia Player bez żadnych zastrzeżeń. Najsilniejszą stroną oferty jest bez wątpienia Netia Player (jego ciągle poszerzane możliwości). Brakuje mi możliwości wyboru dowolnych kanałów TV wg własnych upodobań, oraz niższych cen szczególnie dla stałych klientów Netii. POLECAM I ŻYCZĘ CIĄGŁEGO ROZWOJU.
(178.37.*.*)
3
jak
17.07.2013, 19:56
Dla mnie oferta kanałów telewizji osobistej jest nawet ciekawa ale brakuje mi troche kanałów hd .Obraz tv jest troche brzydki poniewaz często pojawiają sie kropki a przy kanałach sportowych nie można wogóle zobaczyć co się dzieje po kropki zmazują mi obraz a przy nie których kanałach nie ma kropek ale jest zamazany obraz wogóle nie ta się ogladać tego kanału .Netia player dobry sprzęt .Vod może byc ale przy hbo go czeba się logować a przy nie których czeba płacić . Więcej by się sprzydało kanałów telewizyjnych w każdym w pakiecie .Minusy przy pakietach idealnym/preżtiszowym powinny być kanały które są w pakiecie komfortowym nie znajduja się w pakietach w tych wymienionych prze zemnie :)
(178.37.*.*)
4
17.07.2013, 22:21
1) Sukcesywne podmienienie kanałów SD wersjami HD - liczę głównie na kanały podstawowe takie jak np. Polsat, jednak również te z mniejszą oglądalnością, jak np. Eurosport i Eurosport 2; 2) Zwiększenie bitrate'u zarówno dla kanałów w SD, jak i HD; 3) Poszerzanie oferty programowej, głównie o kanały sportowe (np. Polsat Sport, Polsat Sport Extra - dla Praktycznego i Komfortowego); 4) Wyeliminowanie problemu "załączania się" niższego bitrate'u, zacięć obrazu - aktualizacje poprawiające działania Netia Playera. Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy, to napiszę :) Pozdrawiam!
(87.205.*.*)
5
17.07.2013, 22:52
Posiadam dwa pakiety tv w netii IPTV i TV Osobistą pakiet komfortowy do odbioru tv moge miec zastrzezenie na kanałach HD wystepuje Pikseloza zwłaszcza na kanałach TVP w jakosci HD ale mam nadzieję ze Netia dołoży staran i usunie to i dorzuci kilka nowych kanałów chodziażby TVP Rozrywka History HD Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów
(178.36.*.*)
6
18.07.2013, 10:00
Witam i gratuluję 102 tysięcy! Posiadam pakiet Idealny, jestem bardzo zadowolony z jakości i ilości programów. Chciałbym, żeby w przyszłości dostępny był pilot na Windows Phone. Przydałby się jakiś dedykowany, prosty program do udostępniania plików z komputera na NP. Obecnie filmy w dużej rozdzielczości (720, 1080) zacinają lub obraz i dźwięk "rozjeżdża się". Do pełni szczęścia brakuje jeszcze aplikacji G+ i Twitter, ale to już takie moje wymysły. Pozdrawiam.
(91.145.*.*)
7
Kancik
18.07.2013, 10:38
Najmocniejszą stroną telewizji jest HBO GO na którym swoje ulubione seriale mogę oglądać kiedy chce i jak chce :D Sama platforma HBO jest zajebist*** dbają o klienta a ich seriale miażdżą!
(159.205.*.*)
8
Damian
18.07.2013, 10:50
Telewizje osobistą "dokupiłem" do umowy. Korzystam z niej 3 miesiące. Mocną stroną Netia Playera jest to, że można nim bezpośrednio przez wifi się połączyć, co uniemożliwiał mi stary dekoder. Jak na pakiet podstawowy kanały spełniają swoje role dla kogoś kto korzysta dużo z internetu a okazyjnie zagląda w telewizje. Kolejnym plusem jest to, że Netia zaczyna wprowadzać do swojej oferty kanały HD zastępując tymi SD, ale najbardziej spodobała mi się doskonale trafiona promocja połączona z CANAL+ gdzie akurat na finały ligi mistrzów udostępniliście za darmo na miesiąc ich cały pakiet. Technicznie póki co bez zarzutów. Mam nadzieje, że pakiety będą wzbogacane nowymi kanałami, nie koniecznie za wyższą kwotę a wasze promocje będą cieszyły klientów. Pozdrawiam i gratuluje sukcesu.
(178.37.*.*)
9
18.07.2013, 11:00
TV Osobista Netia Player to znakomite połączenie rozrywki na światowym poziomie nowoczesnym multimedialne urządzenie o bogatej treści aplikacji wyróżniających, że widz może uczestniczyc Interaktywnie dodatkowo korzystac z wachlarzu oferty programowej. Ważne zamiast przepłacac za TV Smart w to miejsce lepiej kupic Tv Sony wysokiej jakości obrazu, podłączyc usługę Netii Tv Player w sposób funkcjonalny i ekonomiczny korzystac z pełnej gamy oferty. Wstawiając głównie na jakośc przekazu i zachowując. Netia Player powinien zostac wzbogacony o treśc aplikacji RMF-ON, czy Eurosport. W ofercie programowej powinien byc kanał NSPORT z Enea Ekstraliga Żużlowa.
(46.113.*.*)
10
Tomasz
18.07.2013, 11:00
Po pierwsze gratulacje. Po drugie ta wspomniana (konstruktywna) opinia. Z TV w Netii korzystam w ograniczonym zakresie, tzn DVB-T z Netia Playera + HBO Go. Do obu pozycji nie moge sie prawie przyczepić. Tzn. byłoby super gdyby udało się Wam wymóc aktualizację aplikacji HBO bo jest zła. Rzumiem, że nie zależy to od Netii więc bardzo się nie czepiam ;-). CO do sugestii... byłoby super gdyby kanały wspomnianego DVB-T na Waszych szybkich łączach były też po prostu streamowane. Czyli w domu mogłbym (poza TV z Netia Playerem) oglądać darmowe kanały na innych urządzeniach - tablet, pc, itd... Zreszta w przypadku płatnych pakietów też byłoby to mile widziane. Była by to ciekawa alternatywa dla opcji "multiroom". Nie kazdy ma 2 czy 3 telewizory w domu ale laptop czy tablet to wlasciwie standard. Gdyby sie dalo ogladac kanaly TV jako stream na pewno sposo osob byloby zainteteresowanym takim wykorzystaniem uslugi.
(62.148.*.*)
11
Krystian
18.07.2013, 11:04
Pomysł na telewizję jest super, cenowo też nie najgorzej, chociaż mogło by być taniej. Za darmo powinny być kanały naziemnej dostarczane w streamingu Dla mnie TVN Player jest super. Moglibyście tylko netia playera oprzeć na otwartym sofcie, co z pewnością przyczyniło by się do jego rozwoju. A przynajmniej nie blogować bootloadera.
(37.47.*.*)
12
jam
18.07.2013, 11:23
Lista kanałów beznadziejna .Powinny byc wszystkie kanały dvb-t w kazdym pakiecie .
(178.37.*.*)
13
Radek M
18.07.2013, 11:34
Nie jestem klientem Telewizji Osobistej ale jako abonent jednej z satelitarnych platform telewizyjnych, mocno się zastanawiałem nad przejściem do operatora u którego korzystam z tel+int. Na korzyść oferty Netii przemawia: wysokiej jakości i posiadającym wiele funkcji dekoder (dekodery nc+ i Cyfrowego Polsatu z swoimi funkcjami do pięt nie dorastają), HBO GO dostępny bez pakietu TV, duży obszar świadczenia usług (linie własne + Orange/TP). Oferta telewizyjna Netii zawiera także wady, które głownie mnie zniechęciły do podpisania umowy. Po pierwsze cena i zawartość pakietów - przy obecnym pakiecie Komfortowym czy Praktycznym, cena powinna być przynajmniej 10zł mniejsza. Pakiety Idealny i Prestiżowy dostępne na ograniczonym terenie - jeżeli stworzony zostałby podobny pakiet z zawartością i ceną wzorujący się na w/w pakietach w technologii LLU wziąłbym ofertę bez zastanowienia :). Podsumowując oferta telewizyjna Netii jest ciekawym zamiennikiem dla abonentów innych płatnych telewizji. Uważam, że wyeliminowanie wad, które podałem przyczyni się do zwiększenia bazy klientów. Pozdrawiam :)
(178.37.*.*)
14
Grzegorz
18.07.2013, 11:40
Jestem waszym wieloletnim abonentem, posiadam od Netii internet i telefon oraz NETIA PLAYER. W pewnym momencie byłem zainteresowany usługą TV z Netii , ale u konkurencji było taniej. Myślę że dla stałych i wieloletnich klientów, którzy posiadają w Netii inne usługi powinny być stosowane rabaty cenowe.
(37.128.*.*)
15
jas
18.07.2013, 12:16
Brak telewizji hybrydowej .
(178.37.*.*)
16
Paweł
18.07.2013, 12:44
Jedną z najmocniejszych stron Telewizji Osobistej jest aplikacja HBO GO. Dzięki niej mamy dostęp do wielu fantastycznych filmów czy seriali. Mogłoby pojawić się więcej programów HD oraz nagrywanie programów bezpośrednio na dysk dekodera.
(84.38.*.*)
17
newone
18.07.2013, 16:08
Witam, sam pomysł jest niezły ale jak na razie posiadając pakiet praktyczny mogę mieć spore zastrzeżenia do jakości programów przede wszystkim przez zapętlania się kanałów czy przesuwaniu głosu w stosunku do obrazu. Na plus to możliwość nagrywania oraz odtwarzania własnych treści multimedialnych. Bardzo mnie zmartwiła zmiana pakietu C+ z 11 kanałów na 6 i to za wyższą kasę. Więc pewnie tu stracicie sporo klientów. Oczywiście czekamy na więcej HD.
(87.205.*.*)
18
xprox
18.07.2013, 16:19
Silnym punktem jest oferta programowa czerpiąca kanały z Cyfrowego Polsatu jak i z NC+. Słabym punktem jest mizerny multroom
(87.205.*.*)
19
Krzysztof
18.07.2013, 18:41
Jak wszystko w życiu tak i oferta Netii ma swoje plusy i minusy.Ważne aby minusy nie przysłoniły plusów.Do minusów zaliczam brak pełnego multiroomu wynikający z ograniczeń technologii.Może z czasem uda się pokonać ten problem? Kolejny minus to dość wysokie;moim zdaniem ;ceny niższych pakietów w stosunku do pakietu Idealnego.Plusy to Netia Player, bogata oferta kanałów oraz dobra cena droższych pakietów.Gdyby Netia dała "wolnośc wyboru "kanałów w pakiecie byłby szał ;)
(77.253.*.*)
20
Wacław_Jarzabek
18.07.2013, 22:13
...Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego blogu, prezes Wieczorek Karol, naszego blogu Netia. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, uzytkownik drugiej klasy. Niech żyje nam Telewizja sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego blogu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek. Warunki do oglądania miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego Karola i nie jest prawdą, że się HBO Go nam przycina! Szczególnie, że internet prawie sie nie zacina! Karol dba o nas jak ojciec najlepszy!..
(178.36.*.*)
21
Łukasz
19.07.2013, 08:11
Witam. Jestem waszym klientem od niedawna i bardzo ale to bardzo podoba mi się wasza sieć. Mamk nernecik 20mb netia player z kanałami. Super wszystko działa. Polecam naprawde waszą sieć i będe waszym stałym klientem
(77.254.*.*)
22
Józef
19.07.2013, 11:46
Jestem jednym z pierwszych abonentów waszej telewizji.Posiadam pakiet prestiżowy i na drugim dekoderze chyba podstawowy,mogłem się pomylić,nie obyło się przez ten czas bez różnego rodzaju perturbacji.Miedzy innymi wymiana Netia Playera oraz dość częstych interwencji w sprawie jakości i ilości odbieranych programów.Mam pretensje do Waszych techników lub informatyków że jeżeli robią jakieś innowacje to niech powiadomią o tym abonenta ,bo wysyłają do człowieka techników a wina leże po stronie speców Netii w centrali.Gdy wszystko jest tak jak trzeba to do jakości programów nie można mieć uwag.Tylko tak jak poprzednik uważam że wszelkie rozszerzenia oferty programów powinniście zaczynać od pakietów najdroższych czyli prestiżowego.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
(77.253.*.*)
23
Karol Wieczorek
19.07.2013, 11:53
Dziękuję za wszystkie opinie, czekam na odpowiedzi na wysłane mejle. W ramach ciekawostki zachęcam do wysłuchania tego, co o naszej usłudze TV sądzi Krzysztof Kurek, autor programu Technologika w RadioZet: http://www.radiozet.pl/Programy-Archiwalne/Technologika/Blog/Odtwarzacz-filmow-naszych-marzen
(195.114.*.*)
24
lukbor2
19.07.2013, 13:00
Najmocniejszą stroną telewizji osobistej jest jej innowacyjność. To jedna z niewielu jaskółek, świadczących o tym, że era sztywnego programu TV oraz ramówki jako takiej odchodzi powoli do lamusa. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś wszyscy nadawcy pójdą tym torem. Do tego czasu Netia jako pionier, powinna bardziej zadbać o zasięg swojej oferty, by trafić do jak najszerszego grona odbiorów...
(83.31.*.*)
25
Maciej
19.07.2013, 14:41
A ja mam pytanie - Kiedy będzie można zakupić u Was pakiet internet + telewizja (obecnie posiadam te usługi w Dialogu), konkretnie chodzi o Aleksandrów Łódzki. Pozdrawiam
(91.193.*.*)
26
Karol Wieczorek
19.07.2013, 14:48
@Maciej Będzie to możliwe dopiero po całkowitej integracji systemów, dopiero w przyszłym roku. Teraz trzeba by po zakończeniu umowy zdezaktywować usługi w Dialogu i dopiero na wolne łącze aktywować nowe na naszych systemach.
(195.114.*.*)
27
Theo
19.07.2013, 15:03
Widzę, że mój koment cos sie nie pojawił to pozwole sobie napisać jeszcze raz. Wady lub jak kto woli i problemy. -brak mozliwosci wyboru napisow podczas filmu i orginalnej sciezki audio 5.1 w digitalu. - wzmocnienie kanałów muzycznych , esska ciagle sie zacina, - długa procedura zglaszania awarii tv ok 20 minut przez telefon a naprawiana na drugi dzien
(77.254.*.*)
28
Maciej
19.07.2013, 16:05
@Karol W przyszłym roku tzn od stycznia 2014, w połowie roku ? Wiadomo coś konkretniej ?
(78.8.*.*)
29
Karol Wieczorek
19.07.2013, 21:44
@Maciej Wiosna 2014.
(178.36.*.*)
30
Tomasz
22.07.2013, 19:20
Letni upominek od Netii dojechał - bardzo dziękujemy. Timing świetny a i gadżet bardzo praktyczny!! Dziękuję w imieniu rodziny!!!
(77.253.*.*)
31
Lucek
23.07.2013, 12:59
Oferta kanałów nawet ok, gorzej z aplikacjami internetowymi (tvn player notorycznie powoduje restart Netia Playera po ok. 10 min. oglądania czegokolwiek, YouTube działa tak jak powinien może przez 15 minut, później elementy menu zaczynają znikać lub na siebie nachodzić, reszta aplikacja też co krok raczy nas jakimiś bugami) i nie jest tu wytłumaczeniem że odpowiedzialny za nie jest inny podmiot - wy to udostępniacie swoim abonentom więc wy powinniście dbać o to by te podmioty opracowywały apki na poziomie. Inna sprawa to Netia Player, w ciągu dwóch miesięcy przez moje ręce przewinęły się cztery sztuki tego "cuda". Pierwszy przestał reagować na pilota, został wymieniony na egzemplarz który "out-of-the-box' miał uszkodzony port ethernet. Trzeci egzemplarz popracował 1,5 miesiąca po czym zaczął się zacinać średnio co 5-10 minut. Zobaczymy ile pociągnie najnowszy, dzisiaj zainstalowany.
(77.252.*.*)
32
piotrek8899
23.07.2013, 18:56
A jakie były to prezenty ??
(178.37.*.*)
33
23.07.2013, 20:29
Posiadam pakiet Praktyczny dla mnie super brakuje mi tylko History i Disney Junior. Usługa działa zawsze, jakość bardzo dobra. Netia Player ma dobre oprogramowanie, nie zawiesza się, można nagrywać na dysku zewnętrznym , przeglądać zdjęcia, filmy z wakacji. Podsumowując usługa godna polecenia.
(87.205.*.*)
34
01.08.2013, 14:37
Przeszedłem na umowę na czas określony, i zauważyłem że wystawiacie fakturę z wyprzedzeniem. Natomiast termin płatności upływa dwa tygodnie od daty wystawienia faktury. Wynika z tego taka sytuacja, że jeżeli nie zapłacę faktury w terminie, to płacę odsetki od usługi która jeszcze nie została wykonana (!) co najwyżej w połowie. Może czepiam się szczegółów lub jestem w błędzie - lecz moim zdaniem to nie w porządku. Jeżeli Netia pozwala sobie wystawiać faktury "a konto" wykonanej usługi, to termin płatności powinien wypadać przynajmniej na okres rozliczeniowy, lub dwa tygodnie później. Proszę o odpowiedź.
(213.238.*.*)
35
Karol Wieczorek
01.08.2013, 20:03
@Adam Faktura jest wystawiana po zamknięciu okresu rozliczeniowego. Od nie pamiętam kiedy standardem na rynku jest pobieranie opłaty abonamentowej "z góry", więc zupełnie nie rozumiem zarzutu.
(5.185.*.*)
36
02.08.2013, 00:19
Możliwe że zbyt wcześnie wysnułem swe wnioski gdyż mam do czynienia z fakturą łączoną za Czerwiec i Lipiec, w której zaliczona była również połowa Sierpnia. Sam do końca tego wszystkiego nie rozumiem, stąd najprawdopodobniej moje (mam nadzieję) mylne zarzuty. Pozdrawiam.
(77.254.*.*)
37
dam
02.08.2013, 10:06
Ale wy jesteście zapominalscy od wczoraj miał dojść zamiast kanału espn america polsat sport news ?
(77.254.*.*)
38
Karol Wieczorek
02.08.2013, 10:58
@dam Pamiętamy. Ale po pierwsze przzypomnę, że to nie była sztywna data. Niestety opóźnia się dostawa potrzebnego sprzętu, stąd start nowych kanałów w HD opóźni się o kilka dni.
(79.162.*.*)
39
gg
02.08.2013, 11:07
mi chodził o pakiet idealny a co z kanałami hd będą nowe w pakiecie idealnym dzięki za kanał tvr hd tylko nadal brak epg podobno w jakosci hd kanał miał mieć epg a w neti brak nowej nazwy i epg
(178.37.*.*)
40
5jkh
02.08.2013, 11:27
Ale jest w hd tvr w pakiecie idealnym przecież obok loga pisze hd .A co z kanałem espn america usuniecie go dziś z listy ? Dlaczego wymieniacie sprzed ?
(178.37.*.*)
41
Adrian
07.08.2013, 00:32
Dziękuję bardzo za gadżety ;) Plecaczek idealny :) Panie Karolu wiadomo coś nt. aplikacji do Netia Playera na Windows Phone'a? :) Pozdrawiam
(81.219.*.*)
42
Karol Wieczorek
07.08.2013, 11:16
@Adrian Proszę bardzo:) Apka na Windows Phone jest w dość odległej perspektywie. Koncentrujemy się na dwóch najpopularniejszych platformach czyli iOS i Android.
(195.114.*.*)
43
09.08.2013, 12:55
Dobry pomysl na ciasto! :-)
(2a01:d0:ff*)
44
Majkel
14.08.2013, 11:24
Mam podpisaną z Netia umowę, którą moge w ciagu 10 dni bez podania przyczyny rozwiązać. Mam kilka pytań, które zadecydują o tym czy ja rozwiąże czy tez nie. Jeżeli to możliwe to proszę o odpowiedzi: 1. TV pakiet komfort- czy Netia planuje w najbliższym czasie dodać kanały Polsat sport i Polsat sport extra, oraz czy planuje poszerzenie programów o jakość hd? Jeżeli tak to od kiedy? 2. Netia Player- jaką pojemność wewnętrzną ma to urządzenie oraz czy można podłączyć się do neta przez wifi czy pozostaje tylko kable?
(89.78.*.*)
45
Karol Wieczorek
14.08.2013, 14:17
@Majkel Ad.1 Nic mi o tym nie wiadomo. Ad. 2 Rozumiem, że pytasz o pojemność dysku? Player nie ma wewnętrznego dysku, można podłączyć dysk twardy po USB.
(79.162.*.*)
46
Majkel
14.08.2013, 14:57
@KW dzięki za info. A możesz jeszcze coś powiedzieć czy Player ma wifi czy tylko kabel? A jak ma wifi to jak działa?
(89.78.*.*)
47
Karol Wieczorek
14.08.2013, 15:42
@Majkel A, tak sorki. Ma WiFi i jeśli sygnał ma tak przynajmniej 70%, to w streamingu (czyli właśnie Komfortowy i Praktyczny) działa zupełnie tak samo jak po eth.
(79.162.*.*)
48
Michal
03.09.2013, 09:23
Witam a czy do tych 100 000 TV zalicza sie tez telewizja dialogu ktora byla za 20 zł z internetem?
(83.10.*.*)
49
Karol Wieczorek
03.09.2013, 10:10
@Machal Tak, ale ich wpływ nie zaburza jakoś drastycznie tych liczb.
(195.114.*.*)
50
oli
03.03.2014, 15:51
Posiadamy telewizję osobistą (przez wi-fi) od 2 msc i cały czas się zacina. Nie był to najlepszy pomysł. Internet pierwsza klasa.
(77.255.*.*)
51
Karol Wieczorek
03.03.2014, 16:54
@oli Podłączenie po WIFI jest alternatywne i generalnie nie jest rekomendowane jako pierwszy wybór bo obecna wersja Netia Playera działa tylko z paśmie 2,4 GHz. Żeby działało to stabilnie musi być silny sygnał i niewielkie zaszumienie, dlatego polecamy podłączenie po ethernecie.
(195.114.*.*)
52
06.10.2014, 17:26
czy osoba nie pełnoletnia moze mieć usługi neti
(46.112.*.*)
53
Karol Wieczorek
07.10.2014, 12:02
@patryk sarzała Trzeba mieć pełnię praw, a te nabywa się wraz z osiągnięciem pełnoletności.
(195.114.*.*)
54
Beti
25.06.2015, 11:39
Omijać ta firme szerokim łukiem !!! Netia to jedna wielka porażka i kpina z klienta - nie ma dnia, żeby tv nie zacinało się, nie ma miesiąca żeby wystawili poprawnie fakture tylko zawsze zła kwota oczywiście na ich korzyść - co miesiąc mąż dzwoni i mówi, że znowu źle wystawiliście fakture , że powinno być 39 zł a nie 80 a oni na to , że nie maja takiego abonamentu i zaczyna sie dochodzenie po czym wystawiają korektę bo okazuje sie , że jednak taki mieli i tak od 7 miesięcy. Ogladanie telewizji polega na notorycznym włączaniu i wyłączaniu dekodera, żenada !!!!
(46.170.*.*)

Dodaj swoją opinię