27 września 2012

Smartfon pilotem do Netia Playera

Karol Wieczorek w kategorii

 

 

Udało się! Co prawda siły używać nie musiałem, ale trochę się trzeba było postarać, żeby specjalnie dla Was, moi drodzy czytelnicy, załatwić u koleżaństwa odpowiedzalnego za rozwój Netia Playera (jeszcze niedostępną w Google Play) aplikację Pilot Netia Player dla Andorid OS

Na osobach, które używają smartfonowych pilotów do nowoczesnych Connected TV ta aplikacja nie zrobi pewnie wielkiego wrażenia, gdyż jest to nieco bardziej rozbudowane odbicie zwykłego pilota do Netia Playera, jednak mnie się go bardzo miło używa. Dlatego też uparłem się, żeby i Wam to umożliwić;)

Aplikacja powinna działać na wszystkich urządzeniach z Androidem w wersji od 1.5 w górę. Jest to wersja aplikacji, którą niedawem prześlemy do akceptacji i opublikowania w sklepie z aplikacjami na Androida (Google Play). Wersja dla urządzeń z iOS (Apple) będzie póżniej, gdyż przechodzi jeszcze ostatnie testy i dopiero za parę tygodni zostanie skierowana do AppStore (gdzie też pewnie kilka tygodni poczeka).

Aby pobrać pilota w wersji na Androida, skorzystajcie z poniższego linku. Trzeba tylko pamiętać o dopuszczeniu instalacji aplikacji spoza oficjalnego sklepu w ustawieniach urządzenia.

 

Pobierz Pilot Netia Player dla Android OS (link do Google Play)

 

Uwaga: ponieważ jest to rozwiązanie Wi-Fi, do prawidłowego działania tego pilota konieczne jest działanie Netia Playera i urządzenia z zainstalowaną aplikacją w tej samej sieci bezprzewodowej! 

0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię