09 czerwca 2011

Netia Spot dla nowych i obecnych klientów

Karol Wieczorek w kategorii

Wprowadzenie Netia Spota to dla nas ważne wydarzenie. Netia Spot - będący bezprzewodowym sercem domu - jest na tyle ciekawym rozwiązaniem, że postanowiliśmy poświęcić mu osobną podstronę w serwisie Netii. Na stronie www.netia.pl/netiaspot znajdziecie całe mnóstwo informacji, zdjęć i filmów, opowiadających podstawowych i zaawansowanych funkcjach naszego nowego cacka, które reklamujemy tak:Smile

Jak zostać szczęśliwym użytkownikiem Netia Spota? Nowi klienci zostaną nimi po zawarciu umowy na warunkach lekko zmodyfikowanej wersji (znanej i lubianej) oferty No Limits, czyli "jaki masz drut, taki masz internet".

W ramach aktualnej promocji pakiet kosztuje nadal 99,90 zł. W nowej promocji uspójniona została jednak cena internetu, która zarówno w ofertach pakietowych, jak i solo, wynosi 59,90 zł. Przy zakupie pakietu, przez pierwsze 3 miesiące (sieć własna Netii oraz LLU) lub miesiąc (BSA) cena internetu wynosi 25 zł (pakietu 49,95 zł).

Obecni klienci, którym kończy się umowa terminowa (do końca umowy jest mniej niż 4 miesiące) mogą otrzymać Netia Spot do użytkowania bezpłatnie, o ile skorzystają z jednej z ofert dla obecnych klientów.

Klienci, którzy do końca umowy mają więcej niż 4 miesiące, czy też korzystają z ofert bezterminowych, mogą otrzymać Netia Spota do użytkowania, uiszczając jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 99 zł brutto.

Netia Spota nie można kupić, jest on własnością Netii. W przeciwieństwie do niektórych operatorów, działających na naszym rynku nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych miesięcznych opłat z tytułu dzierżawy Spota.

0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię