12 kwietnia 2011

Nasza rewolucja, czyli No Limits!

w kategorii

Jeden z głośnych ostatnio projektów chwali się, że prowadzi klientów do optymalnego wyboru w gąszczu taryf komórkowych. Fakt, jest ich sporo. Podobnie zresztą wygląda sytuacja na bliższym mi rynku stacjonarnym. Przyznam, że sam złapałem się za głowę, kiedy zobaczyłem jak wygląda "uproszczona" wersja naszego "Internetu bez VAT".

Z czego to wynika? Na pewno z potrzeby maksymalizacji. Bo przecież dużo taryf to niekończące się okazje do magicznych marketingowych up- i cross-sell'i. Szanse na przedłużanie umów lojalnościowych itp. I z przyzwyczajenia. Bo przecież od zawsze były lojalki, prędkości, plany telefoniczne. To jak tak, bez nich?

Przyznam, ze nasz rebraining nie był prosty. Mieliśmy mnóstwo dyskusji i wątpliwości. Ale wreszcie uznaliśmy, że prostota przede wszystkim. Pomogło nam w tym spotkanie z nietypową francuską firmą - Free (nie spodziewałem się że będę kiedyś zachwalał coś poza francuskim jedzeniem, ale tu akurat chapeaux bas:).

Od ponad 10 lat sprzedają jeden pakiet, w którym jest wszystko (i coraz więcej) za stałą cenę €29,90. Nie mają lojalek, internet i telefon jest bez limitu, oferują przez siebie projektowane urządzenia, które nie są prostym routerem, ale wyprzedzają rynek o lata. I mają największą na świecie (większą niż China Telecom!) bazę klientów IPTV.
Nie mają też swoich sklepów, ale mają miliony fanów, którzy na własny koszt otwierają 'sklepy' z logo Free, w których promują rozwiązania swoich idoliSmile
Zrewolucjonizowali swój rynek. W podobny sposób wprowadzamy rewolucję do Polski. I może nie od razu, ale też wierzymy, że grono naszych fanów zacznie szybko rosnąć i będziemy odwiedzać sklepy przez nich otwierane.

I dlatego od czwartku pierwszy krok - jedna, prosta oferta:
- internet bez limitu
- telefon bez limitu
- całość bez lojalki

Cena? 99,90 zł brutto! Więcej szczegółów na temat nowej promocji, znajduje się w informacji prasowej.

A do tego jeszcze jedyny na polskim rynku sklep z usługami on-line, bo naszą misją jest dostarczanie świata on-line.
A co kilka tygodni coraz więcej w ramach niezmiennej ceny. Więc stay tuned:)


PS. Uprzedzając pytania o Gwarancję Ceny i co z obecnymi klientami - poświęcę temu osobny wpis.

0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię