29 sierpnia 2013

Łatwiejsze logowanie do Netia Online

Karol Wieczorek w kategorii

Konieczność zapamiętywania numeru klienta (lub innego loginu) oraz hasła jest zmorą wielu użytkowników różnych serwisów. W przypadku naszego serwisu samoobsługowego Netia Online (www.netiaonline.pl), to już jednak przeszłość. Żeby ułatwić życie naszym klientom, wprowadziliśmy w ostatnim czasie opcję "Zapamiętaj mnie", a wczoraj poszliśmy jeszcze dalej i udostępniliśmy możliwość synchronizacji, a następnie logowania do Netia Online przez Facebook i Google+.

Dzięki połączeniu (synchronizacji) dostępu do Netia Online z kontem w portalu społecznościowym Facebook lub Google+ nie trzeba już pamiętać hasła i loginu do Netia Online, oczywiście pod warunkiem bycia zalogowanym na portalu, w którym zsynchronizowano dostęp.

 

Aby zsynchronizować dostęp, wystarczy (po klasycznym zalogowaniu do Netia Online), w zakładce "Ustawienia konta" na dole strony, klikać odpowiednie ikonki. Jeśli na danym komputerze jesteśmy zalogowani w wybranym serwisie społecznościowym, synchronizacja odbędzie się w mgnieniu oka automatycznie. Jeśli nie jesteśmy zalogowani, system przekieruje nas do właściwego dla danego serwisu okna logowania.

Jeśli ktoś nie wie jeszcze co to jest Netia Online, jak się tam zalogować i co można w tym serwisie robić (podgląd elektronicznych faktur, czy zarządzanie usługami dodatkowymi to zaledwie część możliwości), zachęcam do obejrzenia filmu(ów) instruktażowego, w którym krok po kroku o tym wszystkim opowiadamy.

 

 

Tagi dla tego wpisu

netiaonlinenol
0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię