20 sierpnia 2014

Łącza do 300 Mb/s i pakiet internet z TV za 39,90 zł na sieci po dawnym Aster

Karol Wieczorek w kategorii

Dobra wiadomość dla mieszkańców Warszawy i Krakowa! Ruszyliśmy ze sprzedażą usług (Internet, TV, telefon i inne) na sieci po dawnym Aster, którą kupilśmy od UPC Polska. Topowa prędkość internetu w naszej ofercie na sieci HFC to aż do 300 Mb/s. Ceny? Niezwykle niskie, bo najtaszych pakiet internet 20 Mb/s z cyfrową TV kosztuje zaledwie 39,90 zł miesięcznie!

Zasięg sieci HFC Netii w WarszawieModernizacja sieci HFC dawnego Aster (dociera do około połowy mieszkań w Warszawie i znacznej części lokali w Krakowie - zasięg prezentuję na mapkach) dokonana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań sieciowych pozwoliła nam na zaoferowanie jednych z najszybszych usług internetowych w Polsce. Najszybsza opcja prędkości pobierania danych to aż do 300 Mb/s (upload do 10 Mb/s). Cena takiej usługi (z e-fakturą i umową na 12 miesięcy) wynosi 49,90 zł miesięcznie i obejmuje nowoczesny router WiFi bez dodatkowych opłat. Dostępne są też wolniejsze warianty: do 20 Mb/s (upload do 2 Mb/s) w cenie 29,90 zł oraz do 100 Mb/s (upload do 10 Mb/s) za 39,90 zł miesięcznie.

Klienci wybierający pakiet: internet plus TV, za internet o prędkości do 20 Mb/s zapłacą tylko 4,90 zł miesięcznie a za cały pakiet zaledwie 39,90 zł miesięcznie. Internet o prędkości do 300 Mb/s przy zakupie z TV, to koszt zaledwie 24,90 zł miesięcznie (pakiet od 59,90 zł miesięcznie)!

Telewizja w Netii to do wyboru blisko 180 kanałów w cyfrowej jakości, w tym blisko 60 kanałów HD. Minimalna kwota abonamentu TV to 35 zł w tym pakiet Na Start w cenie 15 zł. W ramach pozostałej kwoty klienci mogą dowolnie kształtować swoją ofertę, wybierając z kilkunastu pakietów tematycznych. Usługa telefoniczna jest dostępna za dodatkową opłatą w wysokości zaledwie 5 zł miesięcznie.

Dodatkową zaletą tej oferty jest fakt, iż pierwsza usługa multiroom, w ramach której oferowany jest dekoder a identyczną ofertą cyfrowej TV jak przy usłudze podstawowej,  kosztuje tylko 1 zł. Każda kolejna usługa multiroom to koszt 15 zł miesięcznie.

Zasięg sieci HFC Netii w KrakowieŁączna liczba lokali w zasięgu sieci HFC po dawnym Aster, na której usługi może świadczyć Netia to około 314 tys. lokali w Warszawie i około 106 tys. w Krakowie. Cały potencjał trafi do sprzedaży do końca listopada br. W sierpniu sprzedaż będzie się odbywać na sieci docierającej do 175 tys. lokali w Warszawie i 40 tys. mieszkań w Krakowie.  

Warto pamiętać, iż zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, wszyscy klienci dawnego Aster, którzy podpiszą umowę z Netią (niezależnie od rodzaju łączącej ich obecnie umowy z UPC Polska),mogą bez konsekwencji rozwiązać umowę z UPC Polska. Takie uprawnienie przysługuje w ciągu 6 miesięcy od daty rozpoczęcia  świadczenia usług w danej lokalizacji na bazie sieci Aster przez Netię.

0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię