01 marca 2013

Idzie wiosna, znika opłata za utrzymanie łącza na sieci TP (LLU)

Karol Wieczorek w kategorii

Idzie wiosna i to nie tylko w przyrodzie, ale również ofertowa. Dzisiaj pojawiły się pierwsze przecieki na temat odświeżonej oferty TP SA vel. Orange, my zaś naszą ofertę wiosenną zaprezentujemy 7 marca, a w sprzedaży będzie ona dostępna od 11 marca.

Zmiany będą dotyczyć właściwe wszystkich głównych usług (telefon, internet, telewizja) i złożonych z nich pakietów. Czego można się spodziewać? Oprócz wyższego uploadu w usługach na sieci NGA, o którym pisałem już jakiś czas temu, dojdzie do jeszcze większego zróżnicowania cenowego pomiędzy ofertami na bazie ofert hurtowych TP (BSA i WLR), a naszą własną siecią i uwolnionymi pętlami abonenckimi (LLU na sieci TP). Nie zdradzając jeszcze cen, w największym skrócie zmiany te idą w kierunku – płacisz tyle samo (bądź mniej), więcej dostajesz.

Na wszystkich technologiach, oprócz WLR, zaoferujemy klientom jeszcze bardziej atrakcyjne rozwiązania taryfowe, które uwzględnią oczywiście sprowadzone wreszcie do racjonalnego poziomu stawki za połączenia z telefonami komórkowymi.

Sporo nowości pojawi się w naszej ofercie telewizyjnej zarówno jeśli chodzi o kanały liniowe, jak i treści dostępne na życzenie poprzez aplikacje na Netia Playerze.

Zupełną nowością, rzekłbym wręcz, że rewolucją będzie natomiast wprowadzenie tzw. naked LLU. Oferta będzie się nazywać: Na czasie – LLU bez telefonu i jak sama nazwa wskazuje, będzie to samodzielna usługa dostępu do internetu w wariancie Max20 na sieci TP (maksymalna stabilna prędkość dostępna na danej linii) z uwzględnioną opłatą za utrzymanie łącza (bez przymusu kupowania telefonu) w kompletnej cenie 65,9 zł miesięcznie!

Co więcej aktywacja usługi będzie kosztować zaledwie 9 zł (z Netia Spotem 29 zł). Sam dostęp do internetu będzie można wzbogacić o całą paletę usług telewizyjnych.

W zasięgu ponad 700 węzłów LLU mamy w sumie około 4,5 mln gospodarstw domowych. Jestem przekonany, że znajdzie się sporo osób, które ta nowa oferta zainteresuje. Zgadzacie się ze mną?

Tagi dla tego wpisu

llubsapromocja
0

Polecane strony

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Dodaj swoją opinię